Reference rodičů na soukromou školku v Teplicích

Napište nám své zkušenosti s naší soukromou školkou s prvky Montessori v Teplicích a podělte se o ně i s dalšími rodiči.

Za Vaše reference Vám děkujeme.

M.Zizkova

Rada bych poděkovala především paní ředitelce za neskutečně milý, vstřícný a velmi empatický přístup k dětem v Profi školce. Dcera se vždy do školky velmi těšila a vždy tam chodila jen s nadšením.
Je krásné vidět, že tuto profesi vykonává někdo,kdo má děti opravdu moc rád,respektuje jejich povahu a má individuální přístup ke každému z nich. Vždy budu na tuto školku vzpomínat jen v dobrém.
Ješte jednou děkuji za vše, kéž by takový přístup k dětem byl všude samozřejmostí.

Michelle Devereaux, USA

We were so happy that our girls attended this school our year in Teplice. They were allowed to learn by exploration and play in a safe and supportive environment. The hot meals and snacks were a favorite. The teachers were so patient with our children even though our children didn’t enter the school as Czech speakers. I can highly recommend this school to any family, but if your family isn’t from the Czech Republic, I can easily say that you will be comfortable sending your child here!

Nikola Bžochová

Profi školka pro mě a pro mého muže byla jasnou volbou hned od začátku, kdy jsme začali uvažovat u umístění našeho prvního dítěte do předškolního zařízení. Jsem moc ráda, že jsem svého prvního syna svěřila nejen špičkovým odbornicím na svém místě, ale především velmi fajn, milým a přátelským dámám, které mi vždy ve všem vyšly ochotně vstříc. Hlavní výhody této mateřinky (oproti státním školkám) vnímám v indiviuálním přístupu pedagogických pracovníku ke každému dítěti, potažmo i  rodinné situaci a v ochotě poradit a pomoci s jakýmkoliv problémem. Mezi další významné devízy Profi školky patří bezesporu menší kolektiv a také multikulturní složení dětí. Pro samotné děti (i pro rodiče) je obohacující mít příležitost setkávat se s dětmi z odlišných zemí, které jsou jiné národnosti a mají odlišné kulturní zvyky. Syn chodil do školky moc rád, líbilo se mu tam a to je koneckonců to nejdůležitější, když je dítě štastné a spokojené i mimo domov. Já na Profi školku vzpomínám velmi ráda a už se těším, až se budu opět se všemi zaměstatnci setkávat, až do školičky nastoupí má mladší holčička. Profi školku mohu vřele doporučit všem rodičům a školce přeji, ať je tu pro nás rodiče a naše děti ještě několik generací. 
Nikola Bžochová

Martin, Simona a Bruno Slavíkovi

Jedno z nejlepších rozhodnutí v mém životě  bylo přihlasit syna do této PROFI školky! Díky milému a lidskému přístupu paní učitelek si rychle zvykl, navázal nová  přátelství a naučil se mnoho nových věci. Syn se do školky vždy těší, je tam šťastný a to je pro nás s manželem nejvíc. Paní učitelky s rodiči komunikují, posílají fotky z průběhu dne. Vždy dobře poradí. Lepší školku jsme si vybrat nemohli.. DĚKUJEME...

Šarochovi

Chtěla bych poděkovat celému kolektivu vyučujících v mateřské školce za neuvěřitelně profesionální, trpělivý a lidský přístup k dětem.

Syn přešel do této školky teprve před třemi měsíci po roční zkušenosti s jinou (státní) školkou a musím říct, že rozdíl je neskutečný. Díky hodným a trpělivým paním učitelkám se ze Zdeněčka opět stává sebevědomý chlapeček, který přestal mít odpor ke všem grafomotorickým činnostem, začal říkat básničky, zpívat, nebojí se hrát divadlo před ostatními spolužáky a aktivně se zapojuje i do kolektivních aktivit. Velmi oceňuji neustále nové aktivity a výlety, které pomáhají podněcovat dětskou fantazii, děti perfektně zabaví a díky nimž už nemusím každé ráno řešit synův pláč, že do školky nechce. Celý kolektiv funguje spíše jako malá rodina, kde se každý učí ohleduplnosti jeden vůči druhému. Jsme s manželem nesmírně šťastní, že se nám podařilo takové místo najít a už se těšíme až povyroste i naše dcera a bude se moci ke svému bráškovi do školky připojit.

Děkujeme, Šarochovi


[ ^ k obsahu ^ ]