Reference rodičů na soukromou školku v Teplicích

Napište nám své zkušenosti s naší soukromou školkou s prvky Montessori v Teplicích a podělte se o ně i s dalšími rodiči.

Za Vaše reference Vám děkujeme.

Veselá Hanka

Chtěla bych poděkovat paní ředitelce a jeji zástupkyni za provoz úžasného zařízení pro nejmenší. Jejich přístup k dětem a nejen k nim, také k nám ,vystrašeným:-) rodičům, při prvním odloučení děticek od nás dospělých. Také společné aktivity v prostorách školičky rodičů a dětí  byly příjemné a kreativní. Individuální a citlivý přístup všech pracovnic mě velmi zaujal hned při prvním setkání. S klidem a radostí jsem odváděla svou dcerku do vašeho zařízení.

Tímto vám ještě jednou děkuji a přeji mnoho spokojených maminek a tatínků.

S pozdravem Veselá Hanka

Ing. Taťána Tacinová

Rádi bychom poděkovali za možnost dcerky navštěvovat vaši Montessori školku. Byli jsme velice spokojení  nejen s programem školky, dcerka Anny si nosila domů moc krásné výtvory, ale také s kvalitním  jídelníčkem a především s milým a odborným přístupem k dětem. Oceňujeme vaši trpělivost a individuální přístup, který naše dcerka určitě potřebovala. 

Do budoucna Vám přejeme mnoho štěstí, úspěchů, trpělivosti a hodně dětí.

M. Očková

Děkuji všem paním učitelkám za krásný přístup k dětem ve školce a úžasnou vstřícnost a ochotu vůči rodičům. Pro mého syna to byla první školka a jsem ráda, že jeho začátky samostatnosti bez maminky zvládl ve školce  velice dobře.

Mgr. Kateřina Kantarová

Se školičkou jsme velmi spokojení a jsme moc rádi, že pro naši dcerku je první školkou právě ta vaše. Chodit do školky se pro ní stalo radostí. My jako rodiče oceňujeme velmi citlivý a trpělivý přístup paní učitelky i její asistentky v době prvního vstupu do dětského kolektivu. Jsme nadšení z dětských projektů, moc se nám líbí přátelská a rodinná atmosféra ve školce. Děkujeme všem, kteří se na chodu školky podílejí :-)


[ ^ k obsahu ^ ]