Reference rodičů na soukromou školku v Teplicích

Napište nám své zkušenosti s naší soukromou školkou s prvky Montessori v Teplicích a podělte se o ně i s dalšími rodiči.

Za Vaše reference Vám děkujeme.

Petra a Jiří Davidovi

Chtěli bychom poděkovat paní ředitelce a paním učitelkám za jejich milé a příjemné chování k dětem a jejich rodičům, a také  za to,že naše dcera chodí velmi ráda do školky. Školku navštěvuje 3x týdně,ale nejraději by chodila každý den. Za to,že jedla tak brzy samostatně lžičkou a pila z hrnečku vděčíme právě Vám. Naučila se zde také spoustu jiných věcí, z čehož je zřejmé, že kolektiv a odborné vedení platí na děti mnohem lépe než starostlivé rodiče.

Za vše moc děkujeme, Petra a Jiří Davidovi

Michaela Plívová

Náš syn začal školku navštěvovat ve 2,5 letech věku. Nástup do školky není pro dítě jednoduchou záležitostí, ale díky individuálnímu přístupu všech učitelek v PROFI ŠKOLKA, se vše zvládlo bez obtíží. Od začátku na mě udělalo dobrý dojem chování učitelek ve školičce k dětem, bylo vždy velmi milé a trpělivé a vytvářelo výchovný rámec pro dítě příjemnou cestou. Na školce také oceňuji velmi aktivní přístup k dětem, zejména zapojení dětí do práce s pomůckami Montessori a motivaci dětí k vlastní tvorbě v rámci dílničky. Jako pozitivum vidím i to, že ve školce je malý počet dětí a přitom různého věku (cca 2–5 let). Děti se naučí spolupracovat a vycházet dobře, jak s mladšími, tak i se staršími. Pro děti je připravována i řada aktivit mimo budovu školky, např. návštěva divadla, knihovny, výlety do přírody. PROFI ŠKOLKA bylo pro nás nejlepší možnou volbou.

Dana a Erik Buhajovi

Se školkou jsme velice spokojeni. Nikolka chodí do školky již přes rok a je nadšená. 
Učitelský sbor včetně paní ředitelky je milý, přátelský a ke každému dítěti přistupují individuálně.

Nejvíc oceňuji zpětnou každodenní vazbu - mám dokonalý přehled o tom jaký Nikolka měla den, co papala, jestli spinkala atd.
Je zde cítit rodinná atmosféra, učitelky jsou pozitivní a na všech je vidět, že to dělají s láskou a ne proto, že je to jen "práce".

Ve školce se pořádá spousty akcí a to nejen pro děti, ale také pro rodiče, čímž získáváme představu o tom, jak to ve školce chodí.
Děti navštěvují pravidelně knihovnu, divadlo, oboru se zvířátky, pořádají se různé výlety, organizují se taneční a výrobní kroužky.

Prostory školky jsou hezké a čisté, dobře vybavené - se spoustou hraček. Ke školce patří zahrádka, kde je pískoviště, houpačky a klouzačky.

Neocenitelnou součástí je též flexibilita - kdykoliv jsme potřebovali, aby Nikolka zůstala ve školce déle, bylo nám vyhověno. 

Je to rozhodně dobrá investice - vždyť školka je první krok našich ratolestí do "neznáma". Tak proč nezačít s pocitem bezpečí, jistoty, seběvědomí, radosti, pochopení - což právě tato školka nabízí.

Moc děkuje Dana a Erik Buhajovi 

MUDr. Štěpánka Brušáková

Nevyzkoušela jsem jako denní školku, ale často využíváme pro jednorázové akce.Naprostá spokojenost s personálem, prostředím a hlavně ochotou přizpůsobit program dle potřeb rodičů a dětské skupiny, ať už šlo o klasické podniky (oslava narozenin) nebo akce "na přání", například hlídání skupiny dětí přes noc. Využíváme pravidelně a velmi doporučujeme, přístup je velmi profesionální, děti odcházejí vždy nadšené, program je adekvátní věku a vždy bohatý. V Teplicích dle mého jednoznačně nejkvalitnější a nejpružnější organizace, zároveň cenově velmi přijatelná. Paní ředitelka vždy velmi ochotná, spolehlivá a až neuvěřitelně pozitivní.

Jaroslava Pavlišová

Děkuji kolektivu školky za přátelský, ohleduplný a profesionální přístup k mé dceři i ke mně.

Ve školce jsem se setkala vždy s výbornou atmosférou a náladou, kterou jsme si nosily domů. Montessori přístup mi zcela vyhovoval, školka nabízí pomůcky pro senzitivní fáze vnímání a získávání určitých schopností. Ocenila jsem časté přiřazování dalších výukových didaktických materiálů, zajímavý program (projekty), návštěvu knihovny, divadla,... Pedagožky s maximální vstřícností a trpělivostí podporovaly přirozený zájem dětí, pomáhaly zafixovat si správné pracovní i mezilidské návyky, přiváděly k vlastní odpovědnosti.

U své tříleté dcery jsem zaznamenala výrazný výchovný a vývojový posun. Čilá a neposedná holčička byla ve školce klidná a pozorná. Překvapilo mě, co všechno se naučila a co sama zvládala. Investice do výchovy naší dcery v jejím důležitém životním období se vyplatila.

Tímto znovu srdečně děkuji všem učitelkám, především paní  Irině  a paní  Eleně, za jejich přirozené vedení dětí a za veškerou práci a péči. Přeji mnoho dalších úspěchů a radostí.


[ ^ k obsahu ^ ]