Reference rodičů na soukromou školku v Teplicích

Napište nám své zkušenosti s naší soukromou školkou s prvky Montessori v Teplicích a podělte se o ně i s dalšími rodiči.

Za Vaše reference Vám děkujeme.

Pavla a Kamil Kantarovi

    Do Vaší školky chodil Tobík dva roky a nemohu nenapsat alespoň pár řádků o své obrovské spokojenosti a vděčnosti. 
Profi školka je velice příjemné místo s rodinnou atmosférou, přátelským – maminkovským přístupem, kam Tobík chodil s úsměvem na rtech. Ve školce děti zpívaly, tančily, tvořily, vzdělávaly se a všechny „tety“ se dětem plně s láskou věnovaly. Ke školce patří zahrádka, kde si děti každý den užívají zábavy na čerstvém vzduchu a mimo zábavy na zahradě děti chodí na procházky po okolí. Děti také několikrát do roka jezdí na výlety. Tobiášek neustále nosil domů spoustu krásných a hlavně kreativních výrobků a bylo vidět, že se do školky těší. Musím říci, že každý měsíc byl na něm vidět velký pokrok ve vývoji jeho dovedností. 
    Paní učitelky včetně paní ředitelky jsou velice milé, přátelské, chápavé a k dětem mají individuální přístup. Každé dítě je pro ně osobnost. Na všech je vidět, že to dělají s láskou a ne proto, že je to jejich práce. 
Děkuji paní ředitelce a všem učitelkám za možnost si kdykoli při vyzvedávání dítěte promluvit o tom, jaký měl Tobík den, jak jedl, spal, spolupracoval atd. 
    Oceňuji také to, jak nám školka vždycky vyšla vstříc s docházkou. Tobík nechodil do školky denně a když bylo potřeba někdy „přehodit“ docházku na jiné dny, tak pokud to aktuálně kapacita školky umožňovala, nebyl s tím nikdy problém. Školka je navíc otevřena po celé letní prázdniny, což většina rodičů ocení, hlavně pokud nemají hlídací babičky a dědečky. 
   Chci Vám spolu s manželem za našeho syna opravdu velice poděkovat a říci Vám, že si Vaší práce vysoce vážíme a ceníme. Za to, že jste mému synovi umožnili prožít krásný čas ve školce, za trpělivost, kterou jste s ním měli a za užitečná doporučení, která jsme od Vás dostali. Moc si vážíme Vašeho přístupu a jsme moc rádi, že Tobík chodil zrovna k Vám.
Pavla a Kamil Kantarovi

Manželé Bukačovi

Rádi bychom poděkovali za skvělý přístup učitelek a hlavně paní ředitelky k dětem i rodičům. Syna jsme začali dávat do školky od jeho 2 let jednou týdně, aby si zvykl na dětský kolektiv bez rodičů.

Vybrali jsme si Profi školku, protože má výuku s prvky Montessori. Ve školce se mu líbilo a já ocenila maminkovský přístup učitelek i paní ředitelky, která ho  po obědě chodila zpočátku i uspávat (jako doma :-) ). Ve školce se naučil vnímat autoritu někoho jiného, dělit se o hračky, účastnil se výletů nebo představení v divadle a často si domů odnášel i nějaké výrobky pro maminku nebo pro tatínka. Paní učitelky včetně paní ředitelky jsou velice milé, přátelské, chápavé a k dětem mají individuální přístup. Každé dítě je pro ně osobnost.

manželé Bukačovi

Jitka Ničová

Rada bych Vám poděkovala za Váš přistup k dětem ve školce. Chtěla bych moc zmínit, ze jsem si nikdy nedokázala představit ze by dítě při nástupu do školky ani trochu nezabrečelo. A to se diky Vám stalo pravé u naši Adélky, nikdy ale opravdu nikdy neřekla ze ráno nechce do školky a nebo ze by mi při odchodu do práce ráno ve školce brečela. Je to neuvěřitelné a to nastoupila k Vám ve 2,5 letech. Velice oceňuji Váš přistup k dětem. Va vaší školce nemam jedinou výhradu k přístupu ani k páni učitelkám, jsou tak milé a vstřícné.
Mimo jiné,  také jsem rada za možnosti kroužku  již tak pro male  děti. Jejich rozvoj při tanečním a pěveckém kroužku je moc znát a hlavně a to je nejdůležitější  to děti baví.

Proto opravdu moc děkuji ze je Adélka u vás tak moc  šťastná.  
S pozdravem,
Jitka Ničová

Erik a Oksana Felovy

S Profi školkou jsme naprosto spokojený. Od prvního dne co tam začala chodit nase dcera jsme věděli že je to spravné rozhodnutí. Chceme moc poděkovat paní ředitelce a učitelkam za lásku a péči kterou dávate naši dceři. Děkujeme za Vaš přístup a trpělivost. Každý den co dávam dceru do školky,vím že o ní je dobře postaráno a že se nachází v přátelskem a laskyplnem prostředí a to je to nejdůležitější.

Oksana, Erik, Viktorka a Dianka Felovi

 

Anna Seidlová

Se školkou nemohu být více spokojena. Přístup k dětem je citlivý, respektující, ke každému dítěti se přistupuje individuálně. Velmi si cením také prostředí školky a programu - děti se učí praktickým dovednostem, stávají se samostatnými, v programu se využívají montessori pomůcky a dcera mi každý den ukazuje výsledky své tvorby, využívají se různé metody, které děti mohou poznávat, seznamovat se s nimi, tvořit.  Také vítám, že děti pracují v menším kolektivu a věkově se nerozlišují do tříd. Dcera navštěvuje školku velice ráda.

Osobně jsem se také obávala přístupu školky k mým nárokům na stravu a respektování dcery v tomto ohledu. Setkala jsem se ale pouze se vstřícností a otevřeností. Mnohem větší než jsem mohla doufat. Velice si toho vážím. Jsem upřímně ráda, že dcera může navštěvovat PROFI školku. Za vše velice děkuji!

Anna Seidlová


[ ^ k obsahu ^ ]