Reference rodičů na soukromou školku v Teplicích

Napište nám své zkušenosti s naší soukromou školkou s prvky Montessori v Teplicích a podělte se o ně i s dalšími rodiči.

Za Vaše reference Vám děkujeme.

Lenka Jalovecká

Do této školky chodily obě naše dcery a obě školku milovaly. Kolektiv učitelek je bezvadný,jsou to báječné dámy a toto se na atmosféře školky jednoznačně odráží. Prostředí školky tvoří lidé, a v tomto případě jsou to všechno zkušené,milé, vstřícné dámy a v superlativech bych mohla pokračovat do nekonečna. Naše děti chodily do školky s nadšením a rády, a to je myslím to nejlepší ohodnocení. To, že prostředí školky je perfektní,nemusím snad ani říkat.

Naše děti byly zkrátka v dobrých rukách,za což vám všem moc děkuji.

Ať se jen daří !!!!

Daniela Smoleková

O školce jsem se doslechla náhodně od jedné maminky na vycházce.  Vyzkoušela jsem 2 soukromé školky. Tato školka byla jasná a jediná volba. Do školky chodily naše 3 děti a mohu říci, že s lepším přístupem jsem se nesetkala. Je vidět,  že paní učitelky vše dělají s láskou, jsou velmi milé, chápavé a  každé dítě je pro ně individuální osobnost a tak k němu i přistupují. Velmi oceňuji, že každý den jsme se od paní učitelky dozvěděli, jak se děti ve školce měly, co jim šlo, co ne a jak probíhal jejich den. To pro mě jako pro matku bylo velmi důležité - měla jsem jistotu, že jsou v dobrých rukou a spokojené.

Velmi děkuji za péči o moje děti a přeji mnoho spokojených rodičů a hlavně mnoho šťastných a spokojených dětiček.

 

Švejdovi

S Profi školkou jsme velice spokojeni. František je živé a aktivní dítě a měli jsme obavy, že po nástupu do předškolní výchovy bude mít problémy, ale v Profi školce se mu skvěle věnují, respektují jeho individualitu a on do školky chodí velmi rád. Díky tomu se rozvíjí. Jsme spokojeni s osobním přístupem a rodinnou atmosférou.

Hadravovi

Chtěla bych Vám a i Vašim kolegyním za nás i za naše děti velice opoděkovat za vřelý a lidský přístup, kterým jste celé 2 roky těšily naše kluky. Díky Vašemu příjemné atmosféře, kterou Vaše školička dětem poskytuje, byli naši kluci v těch nejlepších rukou, velice spokojení a školičku moc rádi navštěvovali. Naučili se spoustě novému a věřím, že stejně jako my, budou na Vás a Váš kolektiv vzpomínat s úsměvem a rádi. Každý, kdo se rozhodne dávat své dítko k Vám do Profi-školky záhy zjistí, že to byla ta nejlepší volba. Důkazem mu bude spokojený a šťastný človíček.
Ještě jednou moc děkujeme a přejeme všem tetám hodně úspěchů jak v pracovním tak hlavně v osobním životě.
S pozdravem
Ondrášek a Vojtíšek Hadravovi s rodiči

Michalkovi

   Se školkou jsme byli maximálně spokojeni. Úžasný individuální přístup k dětem, ochota, skvělá domluva, milé učitelky. Naše Michalka chodila do školky ráda a byla vždy nadšená. Ve školce se dětičkám opravdu věnují, jezdí na výlety, tvoří, učí se a hrají si. Naše Miška chodila do školky od svých 2 let a velmi jsem ocenila maminkovský přístup než si Michalka zvykla, že usíná bez maminky a že je dopoledne jinde než semnou.

   Určitě všem mohu jen doporučit. Tato školka s prvky Montessori je určitě dobrou volbou a jsem ráda, že tam Michalka mohla chodit. Moc děkuji.

 

Veronika Michalkova

 


[ ^ k obsahu ^ ]