Reference rodičů na soukromou školku v Teplicích

Napište nám své zkušenosti s naší soukromou školkou s prvky Montessori v Teplicích a podělte se o ně i s dalšími rodiči.

Za Vaše reference Vám děkujeme.

Jan a Jitka Novočinovi

Po zkušenostech s prvním dítětem ještě v jiných prostorech, jsme se rozhodli opět využít služeb Profi školky a zase jsme nelitovali. Někomu by se mohla částka za hlídání dětí vysoká, ale nejedná se pouze o hlídání malých ratolestí, avšak hlavně o výuku a začlenění dětí do kolektivu. Naše Natálka se zde naučila spousty písniček, velmi se zlepšila manuálně ve výtvarných činnostech a to nejen v malování, ale i v jiných tvůrčích pracech. Každý den se vždy těšila, až bude moci zase jít do školky. Paní učitelky se intenzivně, přátelsky a láskyplně věnují dětem, jelikož jich je na počet dětí dostatek a hlavně jak je vidět jsou to zkušené pedagožky, které jsou zároveň i maminkami.
Děkujeme za nás i Natálku

Jan a Jitka Novočinovi

Aleš a Jana Doležalovi

Ráda bych tímto Vám všem poděkovala.

Jsem velice ráda, že naše Emmička byla uvedena do dětského kolektivu právě ve vaší mateřské školce. 
Děkuji, že přijímáte každé dítko jako originál, nesnažíte se potlačovat a měnit jejich osobnost, nýbrž ji plně akceptujete a rozvíjíte.
Přátelský až maminkovský přístup oceňují nejen dětičky, ale i jejich rodiče.
Velmi si s manželem vážíme Vás i Vaší práce. 
Děkujeme za péči, přejeme Vám jen a jen to dobré.
 
Aleš a Jana Doležalovi

Janečkovi

Děkujeme paní ředitelce Gorgol a jejím milým učitelkám Profi školky v Teplicích za výborný přístup k dětem, dcera do školky chodila ráda. Individuální přístup k povahám, zvykům, přáním dětí je nedocenitelný. Na tým Profi školky se lze spolehnout, že dítě podporuje tak, aby se rozvíjelo dle vlastních možností a zájmů, což je pro nás vítaná spolupráce ve výchově. Při přebírání dítěte jsme vždy byli informováni, co se v daný den dělo, jak se dítě chovalo. V této školce vládne partnerský přístup k dětem, takže jsme měli jistotu, že dcera bude spokojená. Dalším velkým plusem oproti standartním školkám je edukativní přístup, výlety a mnoho dalších aktivit, do nichž je školka zapojená.

Ještě jednou velký dík všem dámám z Profi školky za přístup a rodinnou atmosféru, kterou pro děti vytvářejí.

Janečkovi

P. Vasserbauer a V. Borja Rodriguez

Naše dcera Cordelia byla přijata do této školky v necelých třech letech. Od prvního dne sem chodila velice ráda a doma vyprávěla o hodných učitelkách Iríně, Maríně a Stáně. Chtěli bychom touto cestou poděkovat celému kolektivu za pečlivost a zodpovědnost při výchově dětí. Menší počet dětí sice umožňuje individuelnější přístup, ale o to je práce náročnější, protože v tzv. jednotřídce jsou pohromadě děti různého věku a každé vyžaduje jinou pozornost. Paní učitelky jsou zkušené, svědomité,pracují srdcem a to děti poznají. Přejeme školce hodně úspěchů a spokojených dětí.

Rodiče Cordelie P. Vasserbauer a V. Borja Rodriguez

 

 

Sýbovi

Veliké poděkování  paní ředitelce Mgr.Gorgol a jejímu týmu paní učitelek za individuální přístup k povaze, zvykům a návykům každého dítěte . Vzhledem k tomu, že každé dítě je jedinec, který vyžaduje citlivý a vnímavý přístup k rozvoji správné osobnosti je tato školka výborným startem do života a začlenění děťátka do společnosti splňujíci socíální normy.

Školka s prvky Montessori bere naše děti jako rovnocenného partnera a chová se k nim tak, aby nezranila jejich lidskou důstojnost za co velice děkuji všem učitelkám této školky. V každém koutku školky naleznete jiné prvky k rozvoji osobnosti, které velice nenápadně nasměrují naše děti k zájmu o okolní svět. Naučí ho využívat všechny smysly  anebo některé posílit.

Návštěvy divadla, výlety, logopedie a různé zájmové kroužky jsou zde samozřejmostí. Ale na co nikdy nezapomenu, je ten citlivý přístup a nenásilný rovoj našeho syna.

Ještě jednou děkujeme a přejeme hodně spokojených a usměvavých dětí.

Sýbovi


[ ^ k obsahu ^ ]