Reference rodičů na soukromou školku v Teplicích

Napište nám své zkušenosti s naší soukromou školkou s prvky Montessori v Teplicích a podělte se o ně i s dalšími rodiči.

Za Vaše reference Vám děkujeme.

Kateřina Burgerová

Naše dcera Emička navštěvovala Profiškolku dvakrát týdně od 2 do 3 let.

Paní ředitelka a paní učitelky jí za tu dobu přirostly k srdci. Jako rodič jsem velmi ocenila v počáteční části adaptace pomoc s příchody do školky, kdy paní učitelky pohotově pomohly v krizových situacích.

Paní učitelky si také vždy našly čas na prohození pár slov o tom, jak se dcera ve školce chová, co dělá a co ji baví. Výborné také bylo doplňování fotografií na web, z kterých rodič vidí, jaké aktivity ve školce probíhají. Časté výlety s dětmi (divadlo, fotbalové hřiště, výlet za hudbou, návštěva Arkadie, výlety za zvířátky)a mnoho výtvarných a kreativních aktivit jsou dobrou vizitkou této školky.

Byla jsem také velmi ráda, že jsem mohla chování své dcery konzultovat s odborníky. Vždy se mi dostalo rady a protože paní učitelky mají srovnání s ostatními dětmi a letité zkušenosti, byl pro mě jejich názor obohacující.

Profiškolku doporučuji. Byli jsme moc spokojení.

Kateřina Burgerová

Kalabisovi

Co se týče hodnocení této školky, vše podstatné již zde mnohokrát zaznělo. Individuální a hezký přístup k dětem, zpětná vazba k rodičům a velmi příjemné prostředí. Profi školku můžeme jenom doporučit.

Připojujeme se k řadě spokojených rodičů, jejichž děti tuto školku rádi navštěvovaly.

Zdravíme paní ředitelku a celý pracovní kolektiv.

 

Kalabisovi

M.Žižková

Ráda bych poděkovala celému týmu v Profi-školce za neuvěřitelně milý přístup k individuálním potřebám dítěte. Jelikož jsem spíše typ starostlivější maminky, bylo pro mne velmi důležité, vybrat si takovou školku, která by splňovala všechny mé nemalé požadavky.

Školka se opravdu pečlivě a s láskou věnuje všem požadavkům dětí, rozvíjí je ve všech ohledech a vytváří krásnou rodinnou atmosféru. Výsledkem toho všeho tak bylo neustálé těšení mé dcery do školky, které přetrvávalo celou dobu docházení.  Velmi si cením také různých výtvarných a kreativních činností, které dceru moc bavily.

Ještě jednou děkuji za to, že jsem odcházela do práce s vědomím, že dcera je v dobrých rukou a já tak mohla být v klidu a v pohodě celý den.

P.S. Pokud by Natálka měla sourozence, jste jediná školka, která přichází v úvahu smiley.

Kristiánek a Adrianek Markovi s rodiči

Děkujeme za velmi milý a vstřícný přístup k dětem. Do školky chodili postupně oba naši synové a chodili tam moc rádi. 

Nejvíc bych vyzdvihla individuální postoj k povaze a potřebám každého dítěte. Paní ředitelka Irina Gorgol pečlivě naslouchá nejen dětem, ale i rodičům. Kolektiv učitelek je bezvadný. Na dětech je vidět spokojenost a radost, vládne zde doslova rodinná atmosféra. Mnoho aktivit, výletů a zábavy.
Ještě jednou moc děkujeme za péči o naše děti a přejeme mnoho dalších spokojených rodin.
Rádi se s Vámi znovu uvidíme ❤️.
 
Kristiánek a Adrianek Markovi s rodiči.

Veronika a Jan Skýpalovi

Rádi bychom s manželem tímto poděkovali paní učitelkám  za jejich neutuchající trpělivost a péči, s jakou se starají o děti ve školce.

Kryštůfek byl ve školce velice spokojený a navázal svá první přátelství. V průběhu docházky se rychleji rozvíjela jeho slovní zásoba a stával se samostatnějším. Oceňujeme milý, individuální přístup, vysokou míru empatie a velice příjemnou rodinnou atmosféru, která na vás dýchne, jakmile vstoupíte do prostor školky.

Moc se mi líbí kreativní hračky, výtvarné, hudební, pohybové a další činnosti, které děti nejen zabavily, ale dokonce rozvíjely a to zábavnou nenásilnou formou.

Pozitivní přístup k dětem i rodičům a přátelská atmosféra nám dala pocit, že naše dítě je v těch nejlepších rukou.

Děkujeme

 

Veronika a Jan Skýpalovi


[ ^ k obsahu ^ ]