Reference rodičů na soukromou školku v Teplicích

Napište nám své zkušenosti s naší soukromou školkou s prvky Montessori v Teplicích a podělte se o ně i s dalšími rodiči.

Za Vaše reference Vám děkujeme.

Dvořáková s dcerou Julinkou

Rádi vyjadřujeme spokojenost s úrovní vaší mateřské Profi školky. Ta je dle našeho názoru na vynikající úrovni. Především přístup pedagogů  k individuálním  potřebám dítěte je  na velmi profesionální úrovni. Postupnými krůčky a s velkou trpělivostí pedagogů se naše dcera Julinka zcela adaptovala na nové prostředí a do školky se vždy těší. Osobně si myslím, že díky pobytu v této mateřské škole udělala dcera velký posun vývojově dopředu. Rozmluvila se, dokáže komunikovat s dětmi, dospělými,mezi dětmi si našla kamarády. Dále musím velmi kladně ohodnotit komunikaci a informovanost o samotném dítěti, která probíhá nejen individuálně, ale i během dne formou MMS zpráv. Vybavení a zázemí též hodnotím velmi pozitivně, velké množství hraček a výukových materiálů např. Na kreslení, manuální a výtvarné činnosti, zpěv apod.
Tuto mateřskou školu bych doporučila každému rodiči, který chce být v klidu a vědět, že přístup všech pedagogů je v závislosti na potřebách jejich dětí.

Ing. Pavel Rubáš, Ph.D.

Náš syn Josef začal do Profi školky v Teplicích docházet již ve dvou letech a třech měsících. Od prvního dne byl ve školce spokojený. Oceňovali jsme partnerský a vstřícný přístup k dětem, také různé výlety a další aktivity, do nichž je školka zapojená. Velmi dobrá pro nás byla každodenní zpětná vazba – měli jsme dobrý přehled o tom jak se Pepa choval, zda spal a jak mu chutnalo. U syna jsme během dvou a půl roku docházky zaznamenali pozitivní vývojový posun.

Ještě jednou děkujeme za nadstandardní péči o našeho syna a věříme, že již příští rok budeme moci služeb školky využít i pro naší dceru Marušku

P. Rubáš a M. Hartlichová

Michaela Kneiflová s Julinkou

Zaprvé jste mi vytrhla trn z paty už tím, že jste Julinku v březnu vůbec přijali a pomohli mi tím tak vrátit se postupně do pracovního procesu. Za druhé Váš (rozumějte celého kolektivu PROFI školky) skvělý přístup k dětem i rodičům. Trpělivý, vřelý, ochotný, kamarádský, tolerantní,.......atd. Oceňuji velice Vaši komunikaci s rodiči i Váš každodenní program s dětmi ve školce, kdy si děti opravdu mohou individuelně vybrat činnost, která je baví a zajímá a rozvíjet se v ní. Velké DÍKY Vám za vše! Jediné co mě teď mrzí je to, že tenhle skvělý základ, který Julinka od Vás dostala teď trochu vezme za své, protože tohohle přístupu se rozhodně v žádné, řekněme státní, školce nedočká. Budeme jen doufat, aby měla štěstí na paní učitelky....

Ještě jednou velké díky Vám všem!
Přeji Vám hodné děti, pohodové rodiče a prima pracovní kolektiv!
Mějte prima dny!!
S pozdravem
Michaela Kneiflová s Julinkou

Marcela Kamenská s Nelinkou.

Profi školka je o hodných,milých,laskavých a přátelských učitelkách. Tuto školku můžeme a musíme jedině doporučit, byli jsme spokojeni my jako rodiče, tak naše dcerka. 
Děkujeme, že tu jste a věnujete se tak bezvadně svěřeným dětem. 
S přáním mnoho spokojených rodičů a dětiček, Marcela Kamenská s Nelinkou. 

Adélka s rodiči

Naše dcera Adélka navštěvovala tuto školku od dvou do tří let a to vždy dva dny v týdnu.  Jsme moc rádi, že jsme si pro první seznámení dcery se školkou vybrali právě Profi školku.  Paní učitelky vždy měly pro dceru otevřenou náruč a tím nám ulehčily odchody do práce.  Adélka se brzy ve školce seznámila s kamarády a každý týden přinesla domů nějaký obrázek či jiný vytvořený výrobek.  Také měla moc ráda,  když do školky přijelo divadlo  a do dnes vzpomíná na jízdu výletním vláčkem. 
Když byla Adélka ve školce,  věděli jsme,  že je v dobrých rukách a to pro nás bylo nejdůležitější. Milý přístup všech učitelek toho byl důkazem.  
Moc všem děkujeme , Adélka s rodiči.

[ ^ k obsahu ^ ]