Reference rodičů na soukromou školku v Teplicích

Napište nám své zkušenosti s naší soukromou školkou s prvky Montessori v Teplicích a podělte se o ně i s dalšími rodiči.

Za Vaše reference Vám děkujeme.

Nikola Bžochová

Profi školka pro mě a pro mého muže byla jasnou volbou hned od začátku, kdy jsme začali uvažovat u umístění našeho prvního dítěte do předškolního zařízení. Jsem moc ráda, že jsem svého prvního syna svěřila nejen špičkovým odbornicím na svém místě, ale především velmi fajn, milým a přátelským dámám, které mi vždy ve všem vyšly ochotně vstříc. Hlavní výhody této mateřinky (oproti státním školkám) vnímám v indiviuálním přístupu pedagogických pracovníku ke každému dítěti, potažmo i  rodinné situaci a v ochotě poradit a pomoci s jakýmkoliv problémem. Mezi další významné devízy Profi školky patří bezesporu menší kolektiv a také multikulturní složení dětí. Pro samotné děti (i pro rodiče) je obohacující mít příležitost setkávat se s dětmi z odlišných zemí, které jsou jiné národnosti a mají odlišné kulturní zvyky. Syn chodil do školky moc rád, líbilo se mu tam a to je koneckonců to nejdůležitější, když je dítě štastné a spokojené i mimo domov. Já na Profi školku vzpomínám velmi ráda a už se těším, až se budu opět se všemi zaměstatnci setkávat, až do školičky nastoupí má mladší holčička. Profi školku mohu vřele doporučit všem rodičům a školce přeji, ať je tu pro nás rodiče a naše děti ještě několik generací. 
Nikola Bžochová

Martin, Simona a Bruno Slavíkovi

Jedno z nejlepších rozhodnutí v mém životě  bylo přihlasit syna do této PROFI školky! Díky milému a lidskému přístupu paní učitelek si rychle zvykl, navázal nová  přátelství a naučil se mnoho nových věci. Syn se do školky vždy těší, je tam šťastný a to je pro nás s manželem nejvíc. Paní učitelky s rodiči komunikují, posílají fotky z průběhu dne. Vždy dobře poradí. Lepší školku jsme si vybrat nemohli.. DĚKUJEME...

Šarochovi

Chtěla bych poděkovat celému kolektivu vyučujících v mateřské školce za neuvěřitelně profesionální, trpělivý a lidský přístup k dětem.

Syn přešel do této školky teprve před třemi měsíci po roční zkušenosti s jinou (státní) školkou a musím říct, že rozdíl je neskutečný. Díky hodným a trpělivým paním učitelkám se ze Zdeněčka opět stává sebevědomý chlapeček, který přestal mít odpor ke všem grafomotorickým činnostem, začal říkat básničky, zpívat, nebojí se hrát divadlo před ostatními spolužáky a aktivně se zapojuje i do kolektivních aktivit. Velmi oceňuji neustále nové aktivity a výlety, které pomáhají podněcovat dětskou fantazii, děti perfektně zabaví a díky nimž už nemusím každé ráno řešit synův pláč, že do školky nechce. Celý kolektiv funguje spíše jako malá rodina, kde se každý učí ohleduplnosti jeden vůči druhému. Jsme s manželem nesmírně šťastní, že se nám podařilo takové místo najít a už se těšíme až povyroste i naše dcera a bude se moci ke svému bráškovi do školky připojit.

Děkujeme, Šarochovi

Dvořáková s dcerou Julinkou

Rádi vyjadřujeme spokojenost s úrovní vaší mateřské Profi školky. Ta je dle našeho názoru na vynikající úrovni. Především přístup pedagogů  k individuálním  potřebám dítěte je  na velmi profesionální úrovni. Postupnými krůčky a s velkou trpělivostí pedagogů se naše dcera Julinka zcela adaptovala na nové prostředí a do školky se vždy těší. Osobně si myslím, že díky pobytu v této mateřské škole udělala dcera velký posun vývojově dopředu. Rozmluvila se, dokáže komunikovat s dětmi, dospělými,mezi dětmi si našla kamarády. Dále musím velmi kladně ohodnotit komunikaci a informovanost o samotném dítěti, která probíhá nejen individuálně, ale i během dne formou MMS zpráv. Vybavení a zázemí též hodnotím velmi pozitivně, velké množství hraček a výukových materiálů např. Na kreslení, manuální a výtvarné činnosti, zpěv apod.
Tuto mateřskou školu bych doporučila každému rodiči, který chce být v klidu a vědět, že přístup všech pedagogů je v závislosti na potřebách jejich dětí.

Ing. Pavel Rubáš, Ph.D.

Náš syn Josef začal do Profi školky v Teplicích docházet již ve dvou letech a třech měsících. Od prvního dne byl ve školce spokojený. Oceňovali jsme partnerský a vstřícný přístup k dětem, také různé výlety a další aktivity, do nichž je školka zapojená. Velmi dobrá pro nás byla každodenní zpětná vazba – měli jsme dobrý přehled o tom jak se Pepa choval, zda spal a jak mu chutnalo. U syna jsme během dvou a půl roku docházky zaznamenali pozitivní vývojový posun.

Ještě jednou děkujeme za nadstandardní péči o našeho syna a věříme, že již příští rok budeme moci služeb školky využít i pro naší dceru Marušku

P. Rubáš a M. Hartlichová


[ ^ k obsahu ^ ]